БРОВАРИ +19
НБУ USD 27.68

Новини міста на карантині

За інформацією зі сторінки міського голови, Ігоря Сапожко, цього тижня всі служби особливо активізувались для підготовки міста до зустрічі з епідемією COVID-19. Найбільший акцент, звичайно, зроблено на оснащення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

Лікарню готують до прийому хворих

За кошти меценатів, що відгукнулись на прохання міського голови, закуплено пересувний цифровий рентген апарат вартістю 1,3 млн.грн. Крім того, бюджетними коштами для лікарні придбали:
- 2 спеціалізовані монітори контролю за станом пацієнта з повним комплектом датчиків для інфекційного відділення, плюс розхідні матеріали для 4 наявних моніторів;
- 20 електровідсмоктувачів для реанімації та інфекційного відділення;
- 2 ЕКГ-апарати для інфекційного відділення.

Ігор Сапожко повідомляє, що ББКЛ сьогодні має 12 робочих апаратів штучної вентиляції легень, та ще 2 апарати знаходяться на профілактичному ремонті, та мають найближчим часом бути в робочому стані у лікарні. Додатково також закуповують кисневі генератори для апаратів ШВЛ.

Для захисту медперсоналу лікарні створено запас одноразових масок у 12 тис.штук. Також засобами індивідуального захисту забезпечений медперсонал амбулаторій первинної ланки. Бригади екстреної медичної допомоги нещодавно отримали спецкостюми найвищого ступеню захисту, що необхідні для виїздів до хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Місто розмістило спецзамовлення на «Київгуму» на пошив 500 захисних костюмів. Їхні вироби повністю сертифіковані та відповідають вітчизняним стандартам. Як повідомляє Ігор Сапожко на своїй сторінці, раніше підприємство вже відшило для Броварів партію в 1000 шт.

Дезінфекція будинків від «Бровари-Благоустрій»

До дезінфекції багатоквартирних житлових будинків долучаються 20 бригад КП «Бровари-благоустій». Якщо ЖЕКи мають обробляти перші поверхи та ліфти, то бригади «Благоустрою» будуть паралельно проводити дезінфекцію у під’їздах від першого до останнього поверху. Графіки санітарної обробки, для інформування мешканців, розмістять у кожному під’їзді.
Медики та решта служб продовжують активну підготовку на місцях.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ