БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.37

«Швидкі» не тестуватимуть пацієнтів на коронавірус – МОЗ

Працівники екстреної медичної допомоги не зможуть проводити експрес-тестування пацієнтів на коронавірус. Згідно до сьогоднішньої заяви прес-служби Міністерства охорони здоров'я, для цього громадянам потрібно буде звертатися до певних медичних установ.

Окрім того, МОЗ ще раз підкреслило, що за наявності симптомів респіраторних захворювань, пацієнту варто негайно зателефонувати своєму сімейному лікарю. Екстрена медична допомога буде виїжджати лише на ургентні випадки, а не для проведення експрес-тесту. 

Планується, що експрес тести, літак з якими цієї ночі прилетів до Борисполю, будуть використовувати для санітарного сортування пацієнтів. Це означає, що медики матимуть зробити одразу два тести: один на грип та другий на коронавірус. За допомогою цього лікарі зможуть вирішити, як лікувати пацієнта далі. Якщо тест на грип виявиться позитивним, медики будуть вибудовувати стратегію лікування саме цієї хвороби. Коли ж експрес-тест підтвердить коронавірус, у пацієнта візьмуть додаткові аналізи для лабораторного підтвердження. Лише після цього можна буде робити висновок про підтверджений епідемічний випадок та вживати відповідні заходи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ