БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.37

Результати ранкової наради зі службами міста

Сьогодні міський голова провів щотижневу чергову нараду в онлайн режимі. Основною темою було посилення заходів протиепідемічних заходів та забезпечення дотримання карантину в умовах пандемії COVID-19.

Для пенсіонерів, ветеранів та одиноко проживаючих громадян, підопічних Територіального центру соціального обслуговування, буде організовано допомогу по доставці продуктів харчування, ліків, тощо. До неї підключаться не лише співробітники Терцентру, але й інші служби та підрозділи.

У кожному багатоквартирному житловому будинку має бути графік проведення дезінфекції та суворого дотримання даного графіку. За цим мають слідкувати управляючі компанії, ЖЕКи.

На період карантину Комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» переходить на цілодобовий графік роботи.

Для допомоги лікарям Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Управління освіти координує та направляє медичних працівників з навчальних закладів.
Надважливим завданням для міста є забезпечення необхідним захистом всіх працівників, що контактують з населенням, особливо медиків, поліції, комунальної та соціальної сфери – відмітив Ігор Сапожко. Також міський голова наголосив на необхідності консолідації зусиль всіх служб для злагодженої роботи в умовах карантину на забезпечення функціонування міста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ