БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.27

Маршрутки на Київ не курсують, по Броварах діють обмеження

З 18 березня до 03 квітня було припинено транспортне сполучення Бровари-Київ. Власниками автотранспортних підприємств, які здійснюють регулярні міжміські перевезення сполученням Бровари-Київ прийняли таке рішення після наради з мером міста Ігорем Сапожком на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211.

Таким чином, транспортне сполучення з Києвом буде можливе лише особистим транспортом.Міські маршрути курсуватимуть згідно графіків та здійснюватимуть перевезення з обмеженням кількості пасажирів. Так, одночасно в маршрутному транспортному засобі не може перебувати більше 10 осіб. Контроль буде покладено безпосередньо на водіїв та власників маршруток.

На жаль, не всі приймають нові умови та бажають їх дотримуватись. Сьогодні на вокзалі водій міської маршрутки №3 мав інцидент з пасажирами, через те, що не бажав везти більше 10-ти чоловік. В результаті пасажирського «бунту» водієві порвали куртку, а до урегулювання сутички довелось долучитись патрулю.

Водій маршрута, Олег Шугальський, так коментує ситуацію: «Мені пощастило, що поруч на вокзалі чергував патруль. Коли вони побачили що в салоні «буянять», відразу підійшли і пасажир, що спричинив заворушення вийшов. Так, потягнув куртку, порвав… але проблема не в тому: люди не хочуть дотримуватись обмежень у перевезеннях по 10 чоловік. Особливо багато проблем зранку та увечері, коли їдуть «на» або «з» роботи. Масок у людей немає. Я розумію, їх немає в аптеках, але й водій ні при чому».

Не дотримуватись нових вимог їм неможна – штрафи стартують від 17 тис.грн. Він вважає, що для врегулювання даного питання мають долучитись правоохоронні органи, адже водій самостійно не має контролювати це питання з пасажирами.

Ми попросили прокоментувати дану ситуацію начальника відділу експлуатації комунальних об'єктів, інфраструктури та транспорту, Яну Ліпську: «Ця неприємність трапилась з перевізником ФОП Махонько. Для «маршрутчиків» ситуація з введеними обмеженнями збиткова, та вони працюють, адже розуміють наскільки важливо забезпечувати бодай мінімальне транспортне сполучення по місту. Люди мають це розуміти, і максимально дотримуватись режиму карантину. Якщо у пасажирів не вистачає розуміння, що ці обмеження впроваджені для їхнього блага, то ситуація має врегульовуватись поліцією».

Зі свого боку, «Громадський ревізор» звертається до всіх броварчан: бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших близьких - дотримуйтесь карантину, залишайтесь вдома! А якщо вам необхідно їхати десь по місту, використовуйте захисні маски та дотримуйтесь обмежень для перевезень, адже вони впроваджені для вашої безпеки. І ще одне: НЕ ОБРАЖАЙТЕ ВОДІЇВ!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ