БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.29

Позачергова серія міської ради: 3,5 млн. на попередження коронавірусної хвороби

Замість запланованої на 19 березня чергової сесії міськради депутати зібрались для розгляду першочергових питань у вівторок, 17 березня. Натомість чергову сесію перенесли на невизначений термін, вона буде проведена після припинення карантинних заходів.

До порядку денного позачергового засідання ради були винесені лише шість питань. Вони стосувались в першу чергу фінансування медичної галузі, а також питання, які відповідно до законодавства мають бути в обов’язковому порядку розглянуті міськрадою в місячний термін.

В зв’язку з із необхідністю попередження поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19 на території м. Бровари першочергово розглянули питання виділення додаткового фінансування на потреби закладів охорони здоров’я міста в загальній сумі 3,5 млн. грн.

Під час обговорення першого питання мер Броварів Ігор Сапожко представив депутатському корпусу нового начальника відділу охорони здоров’я Ніну Хорошаєву. Вона виступила перед депутатами та проінформувала про епідситуацію в місті, алгоритм дій на випадок виявлення підозри на зараження коронавірусом та першочергові заходи, які новостворений відділ найближчим часом рекомендуватиме вжити в закладах охорони здоров’я міста.

Для створення необхідного запасу в медичних закладах Броварів тест-систем на коронавірусну інфекцію в організмі людини, засобів індивідуального захисту для персоналу та пацієнтів, дезінфекційних та антисептичних препаратів передбачено понад 2 млн. грн.

Ще 1,3 млн. грн. виділено для потреб Броварської багатопрофільної клінічної лікарні на медичне обладнання для лікування хворого з підозрою на захворювання коронавірусом (апарат штучної вентиляції легень, монітори – 2 шт., концентрат кисню).

Всі питання депутати підтримали одноголосно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ