БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Протипандемічні заходи в Броварах посилюються!

В умовах швидкого поширення короновірусу в світі та Україні мер Броварів Ігор Сапожко 16 березня підписав два розпорядження, якими запроваджено додаткові протиепідеміологічні заходи.

Обмежене пересування та закриття закладів

З 17 березня обмежити пересування без крайньої потреби мешканців по місту та іншим населених пунктам, особливо це стосується людей старшого покоління, адже саме вони за данними ВООЗ знаходяться в зоні ризику та найбільш уразливі до нового вірусу.

Обмежено проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів незалежно від кількості людей.

Тимчасово призупинити роботу ТРЦ, ринків, розважальних закладів, закладів громадського харчування, ресторанів, кафе, барів, спортивних комплексів і закладів, закладів побутового обслуговування та інших закладів надання послуг тощо.

Рекомендовано продовжити роботу продуктових магазинів, аптек, банків та АЗС, але з дотриманням заходів протиепідеміологічної безпеки.

Виконком на карантині

Крім того, з 17 березня по 3 квітня запроваджено дистанційну роботу працівників міської ради та виконавчого комітету. Упродовж робочого часу працівники зобов’язані виконувати всі обов’язки, передбачені трудовим договором, відповідати на телефонні дзвінки та електронну пошту.

Також, скасовуються прийоми громадян посадовими особами. Всі робочі питання та опрацювання звернень і заяв громадян повинно здійснюватись в визначені строки з допомогою засобів комунікації. Заяви та звернення можна буде залишати в спеціальних скриньках, які будуть встановлені в державних органах для кореспонденції або направляти на електронну пошту.

Керівникам підприємств, незалежно від підпорядкування, потрібно максимально перевести роботу персоналу на віддалений доступ із застосування телекомунікаційних засобів та запровадити режим обов’язкового карантину працівників, які повернулись з країн інфекційного ризику.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ