БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.37

11-й пасажир та розірвана куртка. Інцидент у маршрутці

Обмежений режим перевезень у маршрутному транспорті вимагає перевозити не більше 10 чоловік за раз, а пасажири мають бути в масках. На жаль, не всі приймають нові умови та бажають їх дотримуватись. Сьогодні на вокзалі водій міської маршрутки мав інцидент з пасажирами, через те, що не бажав везти більше 10-ти чоловік. В результаті пасажирського «бунту» водієві порвали куртку, а до урегулювання сутички довелось долучитись патрулю.

Водій маршрута, Олег Шугальський, так коментує ситуацію: «Мені пощастило, що поруч на вокзалі чергував патруль. Коли вони побачили що в салоні «буянять», відразу підійшли і пасажир, що спричинив заворушення вийшов. Так, потягнув куртку, порвав… але проблема не в тому: люди не хочуть дотримуватись обмежень у перевезеннях по 10 чоловік. Особливо багато проблем зранку та увечері, коли їдуть «на» або «з» роботи. Масок у людей немає. Я розумію, їх немає в аптеках, але й водій ні при чому».
Олег також розповів, що введене обмеження вони забезпечують у громадському транспорті самостійно, рахуючи пасажирів. Не дотримуватись їм неможна – штрафи стартують від 17 тис.грн. Він вважає, що для врегулювання даного питання мають долучитись правоохоронні органи, адже водій самостійно не має контролювати це питання з пасажирами.

Ми попросили прокоментувати дану ситуацію начальника відділу експлуатації комунальних об'єктів, інфраструктури та транспорту, Яну Ліпську: «Ця неприємність трапилась з перевізником ФОП Махонько. Сьогодні вони були вже в управлінні, скаржились, що невдоволення пасажирів їм дістається, і штрафи також їм виставляють. Але ж вони лише виконують свою роботу!
Для «маршрутчиків» ситуація з введеними обмеженнями збиткова, та вони працюють, адже розуміють наскільки важливо забезпечувати бодай мінімальне транспортне сполучення по місту. Люди мають це розуміти, і максимально дотримуватись режиму карантину. Якщо у пасажирів не вистачає розуміння, що ці обмеження впроваджені для їхнього блага, то ситуація має врегульовуватись поліцією».

Зі свого боку, «Громадський ревізор» звертається до всіх броварчан: бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших близьких - дотримуйтесь карантину, залишайтесь вдома! А якщо вам необхідно їхати десь по місту, використовуйте захисні маски та дотримуйтесь обмежень для перевезень, адже вони впроваджені для вашої безпеки. І ще одне: НЕ ОБРАЖАЙТЕ ВОДІЇВ!

Коментарі   

0 # Вячеслав 19.03.2020, 15:18
Для чего правительство делает провкацию и провоцирует панику?
Кому это выгодно, запугивать обичным грипом?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ