БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Дезинфекції будинків бути. Результат наради з комунальщиками

Сьогодні міський голова Ігор Сапожко зібрав нараду з комунальними службами Броварів, аби спільно розробити план дії щодо дезінфекції житлових будинків та попередження розповсюдження коронавірусу.

Спочатку диспут розгорнувся головним чином навколо засобів дезінфекції та їх ефективності. Обговорювали всі можливі варіанти від сучасних дезинфекторів до звичайної хлорки. Зваживши фінансові можливості та обсяги робіт (кількість житлових будинків, під’їздів), зрештою дійшли висновку, що оптимальним рішенням буде використання хлорного розчину. Ефективність обробки поверхонь для дезінфекції при коронавірусі хлорвмісними засобами підтверджена документами ВОЗ.

Комунальні служби скаржились, що нині вони заледве покривають витрати на планові заходи. На екстразаходи з додатковими витратами, у них точно немає ресурсів. До того ж вони переймаються здоров’ям власних працівників, і просять подбати про їхній захист також, адже по-факту вони опиняються «на вістрі» небезпеки. Міський голова пообіцяв допомогти вирішити фінансове питання та забезпечити працівників захисними масками.
В результаті наради з комунальними службами погодили:

1. Щоденна дезінфекція: миття під’їздів (1й поверх) та ліфтів розчином хлорки.
2. Миття під’їздів повністю – один раз на тиждень, згідно графіку
3. Забезпечити захист персоналу (двірників) – маски та одноразові рукавички
4. Надати у під’їздах інформаційний лист для мешканців з поясненням щодо проведених заходів
5. Взаємодія ЖЕК-ів з медслужбами на предмет інформування: особлива увага житловим будинкам звідки госпіталізували хворих – для можливості дезінфекції у вказаному будинку

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ