БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.29

Офіційно: Бровари йдуть на карантин

Сьогодні, 16 березня, міський голова Броварів Ігор Сапожко підписав розпорядження про додаткові карантинні заходи у Броварах з метою попередження розповсюдження пандемії коронавірусу з 17 березня.

Вже від завтра броварчанам доведеться жити за новими правилами на період підвищеної епідеміологічної загрози. Зокрема, у розпорядженні йдеться про введення обмежень на:

- пересування мешканців Броварів містом та іншими населеними пунктами України;

- проведення культурних, спортивних, релігійних та інших масових заходів незалежно від кількості громадян;

- роботу торговельних центрів та ринків;

- діяльність закладів громадського харчування, спортзалів, басейнів та спорткомплексів, SPA-салонів та саун, салонів краси, перукарень, тату-салонів, масажних, косметологічних кабінетів тощо;

- діяльність розважальних закладів, комп’ютерних клубів, нічних клубів, проведення дискотек.

При цьому робота аптек, продуктових та магазинів з реалізації господарчих товарів, АЗС та банківських установ має виконуватися стабільно, але з посиленими заходами безпеки.

Керівникам підприємств міста рекомендують за можливості перевести якомога більше працівників у режим дистанційної роботи. До того ж, керівництво має проводити профілактичне спостереження за працівниками, котрі відвідували країни інфекційного ризику.

«Громадський Ревізор» нагадує, що подібні заходи – це не привід для паніки. Карантинні заходи – це один з найдієвіших способів знизити ризики розповсюдження пандемії серед населення. А отже, уникайте скупчень людей, уважно слідкуйте за своїм здоров’ям та дотримуйтесь елементарних правил особистої гігієни – і тоді ніякі віруси не стануть для вас загрозою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ