БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Епідемзаходи у Броварах: дистанційна робота виконкому та комунальників

Броварська влада активно готується до впровадження епідеміологічних заходів у місті. На позачерговому зібранні, яке відбулося сьогодні, 16 березня, міський голова Ігор Сапожко надав розпорядження працівникам міськради, виконкому та комунальних підприємств за можливості перейти на дистанційну роботу.

zasidannya 1

«Пандемія, яка сьогодні відбувається в Україні, в усьому світі, змушує нас змінювати формат роботи. За можливості, працівників виконкому та комунальних підприємств варто перевести на дистанційну працю. При цьому такий робітник має постійно бути на зв’язку, зокрема в телефонному режимі», - підкреслив міський голова.

zasidannya 2

Прийом населення відтепер також буде проводитися віддалено. Броварчанам рекомендують направляти свої питання та скарги на електронну пошту. Для тих, хто не матиме змогу скористатися електронними ресурсами, будуть встановлені поштові скриньки, куди можна буде вкидати письмові звернення.

Крім того, Ігор Сапожко наказав виконавчим службам постійно контролювати дотримання карантинних норм у місті: «Незважаючи на те, що школи та дитсадки тимчасово перестали працювати, на їхній території продовжують функціонувати приватні гуртки для дітей. До того ж, багато скарг надходить і про те, що після впровадження карантину в навчальних закладах дітей немає з ким залишити. Багато хто просто не розуміє, що ці дії спрямовані саме на посилення заходів безпеки та захист здоров’я містян» - наголосив мер міста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ