БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

В парку «Перемоги» встановлюють інклюзивний майданчик

На минулому тижні у парку «Перемога» розпочався монтаж інклюзивного майданчику для дітей з обмеженими можливостями. Про ідею та проект цього майданчику «Громадський ревізор» писав раніше (посилання тут). А нині ми завітали на будівельний майданчик, поглянути як ідуть справи.

maidanchyk 3

maidanchyk 4

За інформацією начальника Управління ЖКГБІТ Світлани Решетової, монтаж всіх елементів планують завершити за тиждень. Однак, начальник поскаржилась, що є певна проблема з мешканцями Броварів, які недбало ставляться до облаштування парку, в тому числі до обладнання на дитячих майданчиках.

maidanchyk 1

maidanchyk 5

«Навіть якщо елементи оснащені антивандальними системами, наші люди якимось чином умудряються ламати їх. Наприклад, тут же в парку, на оновленому дитячому майданчику біля фонтану, встановили музичні інструменти. Ми вже тричі міняли та ремонтували. Якісь вандали регулярно розкурочують їх. Навіть наш підрядник дивується. Говорять, що вони облаштовували майданчики не в одному місті України – все стоїть по кілька років, а в Броварах за кілька місяців – тричі заміну довелось робити!», - розповідає Світлана Решетова, начальник УБЖКГІТ.

maidanchyk 7

maidanchyk 10

Зараз музичні інструменти знову відновили, коштом міста. Але Світлана Решетова дуже переймається долею нового майданчика, який скоро змонтують і відкриють для дітлахів, та звертається до всіх мешканців міста з проханням дбайливо поставитись до нового інклюзивного майданчика, не ламати обладнання і не дозволяти цього робити іншим. Давайте разом берегти ті покращення, які робить для нас місто!

maidanchyk 9

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ