БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.38

Чи миють броварські маршрутки?

Вчора вночі виконавчі служби Броварської міської ради інспектували маршрутні автобуси на предмет виконання розпорядження міського голови Ігоря Сапожко щодо обробки дезінфікуючими засобами. Разом з начальником Управління ЖКГБІТ Світланою Решетовою, «Громадський ревізор» долучився до перевірки і дізнався чи дезінфікують автобуси, хоча би в кінці робочого дня?

Зізнаємось чесно, самого процесу миття нам побачити не довелось. Мийка була пуста, без автобусів, але там стояли відра з миючим розчином, поряд мокрі щітки, на підлозі – калюжі води. Більшість маршруток були вже запарковані на стоянці, лише деякі повертались з рейсу та заправлялись паливом на завтра.

marshrutky 4

Вдалося переговорити з працівником автомийки. Він запевнив, що всі транспортні засоби миються, показав дезінфікуючий засіб, який використовують – «Biolong». Сказав, за день пішло майже 6 пляшок (все, що було), але назавтра мають привезти більше засобу, в каністрах. На запитання, чи забезпечили водіїв дезінфікуючими засобами для обробки рук, відповів, що також мають завтра підвезти.

marshrutky 3

Хоча ми не стали безпосередньо свідками миття маршрутних автобусів, але сподіваємось, що вони так мирно та спокійно «дрімали» на стоянці, бо вже були чисті та продезінфіковані, тобто готові до нового робочого дня й перевезення пасажирів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ