БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

Молодіжна рада міста розпочинає роботу

Вчора Броварська молодіжна рада провела своє перше офіційне зібрання. На ньому вони обговорили загальні організаційні питання і створення логотипу ради.

Оскільки цільова аудиторія молодіжної ради веде активне життя у соцмережах, вони є одним з основних інструментів комунікації. Відтак Молодіжна рада вирішила створити власну інстаграм-сторінку для висвітлення новин та проектів, а також спілкуванням зі своєю аудиторією.

Для розуміння проблем броварської молоді, виникла ідея розробити анкету-опитування. Результатом анкетування має стати збір інформації про інтереси молодого покоління, які проекти вони хотіли би бачити у Броварах, чого їм не вистачає у своєму місті, а можливо щось заважає, або потребує доопрацювання.

Перше зібрання пройшло досить продуктивно, отже вже зовсім скоро шукайте інформацію й останні новини Молодіжної ради в Інстаграм, а «Громадський ревізор», зі свого боку, надаватиме інформаційну підтримку на своїх сторінках.

Нагадаємо, що Молодіжна рада – це новостворений орган під патронажем Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради. До його складу входять 11 учасників віком від 17 до 35-ти років, серед яких студенти, підприємці, спортсмени, молоді матусі. Це волонтери-активісти, які добровільно зголосились приймати участь у проектах для броварської молоді, її розвитку та підтримки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ