БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Коронавірус: попереджений, значить захищений.

Сьогодні міський голова збирав виконавчі служби на термінову нараду. Обговорювали заходи, які необхідно провести у Броварах, аби максимально уберегти населення від епідемії коронавірусу, мінімізувати розповсюдження хвороби у місті, та запобігти паніці населення. Основні акценти для всіх служб зробили на інформуванні населення (що таке коронавірус, симптоми, як можна уникнути захворювання) та запобіганні розповсюдження хвороби (ми писали про це тут). Які додаткові заходи вирішено вжити у місті?

На власників маршрутних перевезень покладено зобов’язання щодо регулярного миття та дезінфекції транспортних засобів (автобуси, маршрутки). Додатково їм рекомендували подбати про захист своїх співробітників: забезпечити водіїв, принаймні, дезінфікуючими засобами для обробки рук. Також у маршрутках будуть розміщені листівки, розроблені медиками, з інформацією про заходи безпеки для населення.

corona 1

Торгівельні центри та супермаркети, особливо з продуктами харчування, мають здійснювати регулярну дезінфекцію підлоги та полиць у магазинах.

Управління освіти зобов’язали провести нараду всіх керівників закладів, аби інформувати стосовно посиленого режиму дезінфекції у школах та садочках. Додатково на входах/виходах із закладів, на вході у столову, до санвузлів – всюди мають бути дезінфікуючі засоби для обробки рук і дітей, і співробітників.

Управління ЖКГБІТ взяло під контроль проведення дезінфекцій та миття у житлових будинках, якими керують управляючі компанії. Додатково мають мити підлоги у під’їздах та ліфтах, протирати перила, тощо.

corona 2

Амбулаторії первинної медицини та міські лікарні також мають вживати посилені заходи для дезінфекції й запобігання розповсюдження хвороби. На керівництво Броварської багатопрофільної клінічної лікарні також покладено зобов’язання знайти для закупівель захисні комплекти одягу для лікарів, особливо для тих, що працюють в інфекційному відділені та на приймальному покої.

Служба безпеки міста повідомила, що зі свого боку буде посилено контролювати соцмережі та групи міста, аби серед населення не розповсюджувалась паніка та провокації.
Про подальший перебіг справ стосовно епідемії коронавірусу та роботі міських служб у ситуації «повної бойової готовності» читайте на сторінках «Громадського ревізору».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ