БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.27

Чемпіонат України з УШУ в Броварах

Три дні, з 28 лютого по 1 березня Бровари приймають на СК «Світлотехнік» грандіозне спортивне свято - Чемпіонат України з ушу-таолу серед юніорів та юнаків. У Бровари прибули кращі спортсмени країни позмагатись у бойових мистецтвах, всього близько 200 учасників виступають у 14-ти командах різних областей України, а також гості з Білорусії.

USHU 6

В суботу, на спортивне свято та урочисте відкриття Чемпіонату в Броварах, завітали міський голова Ігор Сапожко, начальник відділу фізичної культури і спорту БМР Дмитро Рожков, віце-президент спортивного комітету України президент української федерації ушу Олег Чуканов.

USHU 7

«Спортивне місто Бровари щиро вітає учасників та гостей змагань! Бойове мистецтво ушу – це гартування фізичної культури, виховання духовності, і вдосконалення самого себе. Я щиро бажаю всім учасникам нових звершень та успіху у змаганнях, а глядачам отримати задоволення від сьогоднішнього дійства», - привітав учасників і гостей чемпіонату міський голова Ігор Сапожко.

USHU 3

До привітань та побажань успіху спортсменам приєднався також президент української федерації ушу Олег Чуканов. Від імені федерації він подякував міському голові та депутатам Броварської міської ради за нову прекрасну сучасну залу спорткомплексу «Світлотехнік», що мала честь приймати змагання всеукраїнського рівня. Після церемонії підняття прапору та офіційного відкриття чемпіонату, Олег Чуканов разом з міським головою провели церемонію нагородження майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу з ушу. А також вручили дипломи й нагороди переможцям, що вже встигли виступити у своїх категоріях.

USHU 8

У неділю, 1 березня, відбудеться останній день чемпіонату. Він стартує о 10.00 на СК «Світлотехнік», за адресою: вул. Броварської Сотні, 9А. Змагання триватимуть до 16.00, тож всі бажаючі потрапити на спортивне свято красивого бойового мистецтва ушу мають шанс побачити все на власні очі. «Громадський ревізор» побував і вам рекомендує: не пропустіть це неймовірно красиве дійство!

USHU 5

USHU 9

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ