БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.27

Новий кредит «Броваритепловодоенергія». Витримати опалювальний сезон

Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на якому розглядали єдине питання - затвердження умов нового кредитного договору для комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія».


Перед засіданням директор підприємства Оксана Краснощок вчергове наголосила, що «Броваритепловодоенергія» вже довгий час перебуває у величезних боргах. Періодично, за несплату їм відключають електропостачання, що ставить під загрозу тепло- та гаряче водопостачання у місті. Аби закрити нагальні заборгованості підприємства по виплаті заробітної плати, податків, за природній газ та електроенергію доводиться знову брати кредит.

krasnoschok

Між КП «Броваритепловодоенергія» та АБ «УКРГАЗБАНК» буде укладено новий кредитний договір у розмірі 4,25 млн. гривень. В забезпечення виконання зобов’язань КП «Броваритепловодоенергія» за Кредитним договором, з банком також підписується іпотечний договір, в якому предметом іпотеки виступає адмінбудинок КП «Броваритепловодоенергія» по вул. Грушевського, 3а.
Вищезазначені умови були викладені у проєкті рішення та затверджені виконавчим комітетом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ