БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.18

День пам’яті Героїв Небесної сотні. Міська бібліотека: дітям про важливе

Сьогодні в Україні День пам 'яті Героїв Небесної сотні. Шість років тому українці вийшли на Майдан захищати свободу та право бути частиною Європейського суспільства.  І саме в лютому 2014-го мирне протистояння майданівців і уряду Януковича, перетворилось на криваву бійню неозброєнних людей та спецназівців. Це призвело до трагічної загибелі більше сотен повстанців, серед яких були і наші земляки, броварчани...

Про такі події неможливо забути, адже їх наслідки маємо до сьогодні - війна на сході, втрачений Крим... Підростаючому поколінню теж потрібно розповідати цю сучасну історію, пояснювати  її важливість та значення.

biblioteka 3

Саме тому Міська дитяча бібліотека сьогодні організувала для школярів книжкову виставку до Дня героїв Небесної сотні та провели презентацію, у якій розповіли про події шестирічної давнини. У гості цього дня до них завітали учні БНВО. Діти уважно слухали за протистояння студентів, чому зібрались люди на Майдані, та після яких подій почались заворушення по всій країні. Школярі виявляли щире співчуття, слухаючи історії загиблих. Також виявили реальну обізнаність і зацікавленість стосовно зазначених подій на Майдані, що підтверджували їхні коментарі та активна участь протягом всього заходу.

biblioteka 2

«А я знаю, що за ті вбивства так нікого й не притягнуто до відповідальності. Одиниці засуджені… Чому так?» - це запитання від 4-тирикласника повисло у повітрі… Що дорослі могли відповісти на це? Так, винних досі не покарано. І щороку в цей день ми вшановуємо пам’ять наших героїв, бо доки винуватці тих кривавих подій не сядуть за грати - ми не дозволимо забути Героїв Небесної Сотні.

biblioteka 1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ