БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.18

«Байки» відкривають нові дитячі таланти. Прем’єра у Броварах

Минулими вихідними у місті відбувся зорепад майбутніх зірок вітчизняного кіно. Не бачили? Тоді, мабуть, ви не були на прем’єрному показі 146-го випуску кіножурналу «Байки», де знімались юні актори-броварчани. «Громадський ревізор» відвідав цю яскраву подію, та готовий поділитись із читачами своїми враженнями.

Ті, хто пам’ятають епоху «Єралашу» напевно знають, що таке дитячий кіножурнал, а 5 років тому на наших просторах з’явився його український аналог – кіножурнал «Байки». Створений продюсером Олександром Молодцовим, цей проект за часи існування об’їхав вже 30-ма містами України, а зо два роки тому завітав у Бровари. Сюди його привезла Марія Бондар:

«Спершу я побачила рекламу «Байок», познайомилась з програмним директором у Києві, Вячеславом Дражанніковим, і привезла на зйомки свою доньку. Після прем’єри нашого першого випуску в Києві, мені стало образливо, що талановиті діти у Броварах не мають такого класного проекту. І я загорілась ідеєю привезти «Байки» для броварчан. Це досить легко вдалось організувати, щоправда для цього довелось самій стати програмним директором Броварів (сміється), але вже взялась – то взялась! Я мала всебічну підтримку від батьків дітей та хазяїв локацій, які ми обирали для зйомок, отримали підтримку від місцевої влади. Ми відзняли у Броварах вже три сезони, і не збираємось на цьому зупинятись!»

baiky 0

Більше двадцяти юних акторів були присутні на святкування 146-го випуску кіножурналу у МКЦ «Прометей». Спочатку діти прокатались на зоряному Party Bus де танцювали та грали у конкурси, а далі все як у зірок: червона доріжка, прем’єрний перегляд та урочисті нагороди «Байко-Оскарами» на сцені культурного центру. Глядацьку залу майже вщент заповнили батьки та родичі починаючих кінозірок, які завзято підтримували їх оплесками і безперервно знімали на телефони.

Хочеться також зазначити, що всі 10 серій 146-го номеру гумористичного журналу було відзнято у місті (як і два попередні номери). Переглядаючи кадри фільму, легко впізнати знайомі місця: 5-ту школу, міську бібліотеку, ігровий центр Форум, кафе Pizzburg, Академію професій майбутнього та багато інших.

baiky 1

Програмний директор журналу «Байки» пообіцяла, що команда неодмінно продовжать зйомки у Броварах, тож вже скоро чекаємо наступних серій журналу та відкриття нових «зірочок» вітчизняного кінематографу у нашому місті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ