БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Інна Новошицька: броварській молоді потрібні цікаві проекти

Нещодавно створена молодіжна рада міста вже провела вибори, та обрала собі керівника. Знайомтесь: голова молодіжної ради, Інна Новошицька, 18 років, студентка, активістка і просто дуже мила дівчина. Читайте далі її ексклюзивне інтерв’ю для «Громадського ревізору»


- Інно, розкажіть як ви потрапили у молодіжну раду?

- До закінчення школи, я була головою ради учнівської молоді у нашому місті. В мерії ми проходили практику, і я потрапила у відділ сім’ї та молоді, який щойно розпочав роботу. Познайомилась там з начальником відділу, Аліною Ярмоленко. У нас склались хороші відносини. На той час молодіжної ради ще не було в місті, ми добре попрацювали разом і мені дуже хотілось продовжити цей досвід, нашу співпрацю. Коли восени цього року почала збиратись молодіжна рада, мене теж запросили приєднатись.

- Чим вас зацікавила діяльність у раді? Спочатку - учнівська, тепер - молодіжна?

- В учнівській раді я отримала свій перший досвід соціальної роботи. Ми брали участь у роботі дитячого центру «Мозаїка», робили цікаві проекти для учнів, до яких з кожним роком долучалось все більше зацікавлених дітей. Ще тоді я збагнула, що коли крім школи у нас є цікаве дозвілля – і це не комп’ютерні ігри чи порожнє спалювання часу – це дуже круто! Ми пропонували учням альтернативу – цікаві й корисні проекти, які вони самі реалізовували.

Зараз я так само хочу сприяти розвитку молодіжної політики у нашому місті, адже соціальна активність та відповідальність молоді – це дуже важливо.

- В чому ваші функції, як голови молодіжної ради?

- Коли у нас відбувались вибори, я говорила, що позиціоную себе не як голова, що стоїть «над всіма», коли я керую, а ви - слухаєте. Але я хочу, аби ми всі були однією командою, спільно працювали над проектами, ділили успіхи та набували досвід разом. Як керівник, я лише беру на себе відповідальність за результат.
Мене турбує, що молоді в нашому місті немає чим зайнятись. Просто сидіти на лавках пити пиво?.. Ми варті більшого! Хочеться залучити молодь до якихось цікавих проектів у місті. Ось, наприклад, є така проблема: юні бешкетники розмальовують стіни. Як служби не борються з цим – марно! То давайте зробимо окрему зону для цього у місті, де будь-хто може малювати що завгодно. Тоді намалюють – і буде гарно, то вже назветься сучасне мистецтво (сміється).

molodizhna inna 1

- Як плануєте налагоджувати комунікацію з вашою аудиторією?

- Через соцмережі, особливо для нашої аудиторії актуальний Інстаграм. Коли була реклама про молодіжну раду у Фейсбук – ніхто не відгукнувся, на перші збори прийшли три чоловіки. Запустили інформацію в Інстаграм – і вже підтягнулись люди.
У молодіжної ради обов’язково буде свій канал в Інстаграм, в Фейсбуці також ,але там більш доросла аудиторія все ж…

- Молодіжна рада побувала на зустрічі з міським головою. Які враження?

- Ігор Васильович дуже приємна людина, і завжди йде на контакт. Це я знаю ще з часів учнівської ради. На зустрічі у нас була легка, невимушена атмосфера. Приємно, коли ти відчуваєш підтримку від першої особи міста, міської влади загалом. Це надає впевненості, та надихає на роботу в рамках молодіжної ради.

molodizhna inna 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ