БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.27

По місту знову курсуватиме 9-ий маршрут

Сьогодні у залі засідань БМР відбувся фінал конкурсу на перевізника по 9-му маршруту. На конкурс подався лише один претендент – ФОП Махонько.
Комісія розглянула подані заявником документи на відповідність вимогам, зазначеним конкурсною документацією. Також заслухала доповідь представників поліції, які зазначили, що дорожньо-транспортних пригод з постраждалими та штрафів у претендента не зафіксовано. Всіма транспортними засобами було пройдено обов’язковий технічний контроль. Представники МРЕО теж доповіли, що будь-які обмеження по транспортних засобах відсутні, однак відмітили, що рекомендації стосовно їх переобладнання не були виконані.


Після закритого голосування комісії, секретар оголосив результати: «В результаті проведеного конкурсу, вирішено підприємця Махонько визнати переможцем конкурсу з перевезення маршруту загального користування № 9. На підставі цього, з ним буде укладено договір на 5 років».

9ka 2

Маршурт №9 буде ходити: вул. Бандери Степана («Залізничний вокзал») – вул. Петлюри Симона – вул. Київська – вул. Короленка – бульв. Незалежності – вул. Гагаріна – вул. Героїв Небесної Сотні – вул. Грушевського Михайла – вул. Ярослава Мудрого – вул. Гоголя – вул. Київська – вул. Шевченка – „ЦРЛ” (Нова поліклініка);
та в зворотному напрямку: „ЦРЛ” (Нова поліклініка) – вул. Шевченка – вул. Київська – вул. Гагаріна – бульв. Незалежності – вул. Короленка – вул. Київська – вул. Петлюри Симона – вул. Бандери Степана («Залізничний вокзал»).

9ka main
Маршрут діятиме щоденно з 6.30 до 19.30 (з інтервалом до 60хв., згідно конкурсної документації), по суботах та неділях - за окремим графіком. Отже, чекаємо на дорогах міста оновлений маршрут №9.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ