БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.18

Молодіжна Рада Броварів на зустрічі з міським головою

Сьогодні у БМР відбулось знайомство новоствореної Молодіжної Ради з міським головою, Ігорем Сапожко. Ігор Васильович прийняв молодь у своєму особистиму кабінеті. За його круглим столом всі разом обговарювали питання молодіжної політики в місті.

"Ідея створення молодіжної ради у нас виникла недаремно. Адже, як міська влада, знаємо: найкраще зрозуміти та вирішити питання молоді, може тільки вона сама. Сучасна молодь має інший світогляд, мрії, прагнення, тому для більш ефективної роботи цього напрямку необхідне залучення молодих та активних – вас.
Сподіваюсь, що Молодіжна Рада Броварів, візьме на себе вирішення питаннь загального розвитку молоді у місті, сприяння розвитку молодим родинам, допомоги молодим сім'ям. А ми, як міська влада, зі свого боку, будемо активно сприяти розвитку ваших проектів. І хто знає, можливо згодом хтось із вас знайде себе у органах місцевого самоврядування, та стане працювати разом з нами, тут в Броварській міські раді», - звернувся до своїх гостей Ігор Сапожко.

molodizhna 2

На спільній зустрічі міський голова також спілкувався з членами молодіжної ради про наболіле питання – житло для молодих родин, пообіцяв сприяти розвитку цієї програми у місті. Розповів про можливість співпраці та обміну досвідом із численними містами-побратимами Броварів, у різних куточках світу. У свою чергу молодь мала можливість поставити очільнику міста свої питання та отримати на них відповіді «з перших вуст».

molodizhna 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ