БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Систему моніторингу забруднення повітря підключено на сайт

Відстежувати забрудненість броварського повітря тепер стає набагато простіше. Минулого тижня три пости автоматичного контролю за станом забруднення атмосферного повітря запущені в тестовому режимі та підключено до веб-сайту, посилання надано на офіційній сторінці БМР (http://91.203.27.45/open?company=1). Про це, на ранковій нараді міського голови, сьогодні повідомив начальник відділу екології Юрій Жимайлов.

Дані всіх станцій надають он-лайн інформацію по 4-ом різним показникам забруднення (оксид вуглецю – СО; діоксид вуглецю – NO2; діоксид сірки - SO2; оксид азоту – NO) та дані зі швидкості й напрямку вітру. Також, з часом, система моніторингу всіх постів буде видавати метеодані, як то: температура, вологість, тиск атмосферного повітря. Наразі, зараз лише на першому пості налаштовані всі 9 показників, решту – доналаштовують.

monitoryng 2

Нагадаємо, що до кінця поточного року за міською екологічною програмою, планується підключення ще 7-ми станцій у місті. Всі вони будуть виведені у он-лайн режим, тож показники будуть доступні для моніторингу кожному мешканцю міста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ