БРОВАРИ +19
НБУ USD 27.53

70-та сесія БМР заблокована мешканцями. Депутати пішли на перерву

Ще до початку сесії у коридорі міськради перед сесійною залою зібрався натовп людей: до депутатів прийшли мешканці вулиці Грушевского. 19-м питанням порядку денного сесії, яким в тому числі розглядалась зміна цільового призначення земельних ділянок, 11-м пунктом внесено питання, яке безпосередньо привело сюди активну громадськість.

Цим пунктом визначалось «Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «АТБ – торгстрой» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» площею 0,1784 га по вул. Грушевського Михайла, 15-г. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:01:022:0014».

sesiya 70 1

Тобто, після погодження даного Рішення автомобільна паркова, що сьогодні розташована за адресою вул. Грушевського, 15-г. буде знесена. На її місці, «АТБ – торгстрой» планує збудувати новий торгівельний центр. Проект запланованого ТЦ не надано до матеріалів Рішення, оскільки того не вимагає законодавство.

Мешканці вулиці Грушевського однозначно проти даного будівництва. Вони вважають, що їхній район достатньо укомплектований необхідними магазинами та інфраструктурою. В той час, як багатоповерхова забудова району, не має достатньо місць для паркування автомобілів. Тому вони вважають дане рішення недоцільним, і прийшли висловити протест проти забудови.

sesiya 70 3

На початку сесії було висловлено пропозицію розглянути дане питання позачергово, але депутати його не підтримали. Одначе, коли Рішення розглядалось по порядку денному, мешканців теж не підтримали: депутати проголосували за зміну цільового призначення земельної ділянки.

sesiya 70 5

У відповідь обурені мешканці вулиці Грушевського заблокували роботу сесії депутатів міськради. Вони вимагали, щоб депутат Крилова, яка представляє їхній округ вийшла та пояснила свою позицію стосовно даного питання. Однак депутат відмовилась і покинула сесійну залу. Позаяк роботу сесії продовжувати не було змоги, депутати пішли на перерву. Після перерви мешканці не повернулись у сесійну залу, і депутати продовжили роботу по порядку денному.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

Понеділок, 03 серпня 2020, 17:17

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ