БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.37

Партнерство заради майбутнього. Спеціалісти інституту психології та освітяни броварів підписали договір про співпрацю

Сьогодні в міськраді відбулась визначна подія для освітянської галузі й міста в цілому: підписання договору співробітництва між Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України та Броварською міською радою. На зустрічі були присутні міський голова Ігор Сапожко, начальник Управління освіти Оксана Мельник, директори броварських шкіл, директор Інституту психології Сергій Максименко зі своїми співробітниками.

В чому вбачається суть даного співробітництва? Директор інституту Сергій Максименко наголосив, що психологічна підтримка дітей – важлива складова успішної та реалізованої особистості. Допомогти розкрити дитину, її таланти, дати поштовх до їх розвитку у сьогоденні – ось основні задачі освіти та психології. Формування системного мислення має починатись ще з дошкільного віку, та продовжуватись підтримкою дітей на кожній ключовій стадії їх розвитку: молодша школа, підлітковий вік, старшокласники. «Як навчає сучасна школа? Ми вказуємо дітям на їх помилки, і вони бояться помилятись… Але помиляються всі! Це нормально. Лише через помилки ми вчимося і вдосконалюємось! – це немає ніякого негативного забарвлення. Особистість починається з любові, а де є любов - страху немає», - говорить Сергій Дмитрович.

instytut 2

Крім розуміння проблем психології підростаючого покоління та готовності допомоги освітянським закладам Броварів власними ресурсами й наробками, Інститут психології імені Г.С. Костюка також готовий надати підтримку методичними матеріалами, лабораторіями та проведенням навчальних курсів для педагогічного персоналу.
Міський голова, Ігор Сапожко, подякував представникам Інституту за готовність до співпраці: «Сучасний світ з величезним потоком інформації, диджиталізацією впливає на кожного. Останні роки ми частіше стикаємось з випадками жорстокої поведінки серед дітей. Ми сьогодні говоримо про школи, але атмосфера у сім’ї також змінилась. Щотижня ми десятками виносимо рішення на виконкомах про позбавлення батьківських прав, абощо… Психологічна допомога потрібна дітям, вона потрібна дорослим, родинам, і педагогам, що працюють з учнями нової формації також.»
Договір про співпрацю між БМР та Інститутом імені Г.С. Костюка підписано, тож чекатимемо цікавих проєктів від даного партнерства.

instytut 3

Наразі, в роботі вже є перший проєкт: Інститут психології долучився до розробки громадського проєкту «Притулок для тварин». Вони вбачають концепт цього закладу не лише у місці для допомоги та утриманні тварин, але й реабілітаційного центру для тварин і дітей. Ідея в тому, щоб долучати дітей до догляду за тваринами у центрі, що мало би терапевтичний ефект як для одних, так і для інших. Спеціалісти інституту вже провели переговори з броварськими волонтерами та тепер дали завдання директорам шкіл: зібрати інформацію від дітей яким вони вбачають формат такого притулку для тварин. Земельна ділянка під даний проєкт вже виділена, тож буде дуже цікаво спостерігати за розвитком цього проєкту в найближчий час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 16 листопада 2020, 11:08
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ