БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.68

«BRO BUSINESS LAB»: бізнес-школа для підлітків у Броварах

9 лютого в Броварській міській дитячій бібліотеці відбулося відкриття першої броварської бізнес школи для підлітків «BRO BUSINESS LAB». 

Курс навчання для юних бізнесменів заплановано на два місяці. За цей час учасники не лише навчаться працювати в команді, але зможуть перетворити улюблену справу в бізнес-ідею. В рамках навчання плануються зустрічі з успішними бізнесменами Броварщини, кваліфікованими менеджерами відомих вітчизняних компаній, які поділяться власним досвідом у сфері бізнесу. Кураторами курсу стали Інна Василенко та Георгій Акімов.

bbl 2

На першому занятті у міській бібліотеці зібралось близько 20-ти учнів віком від 13-ти до 15-ти років. Підлітки знайомилися між собою, дізналися як працюватиме програма курсу, та що їм пропонує проєкт «BRO BUSINESS LAB». Всіх учнів поділили на групи, та видали завдання, яке вони мають виконати до наступної зустрічі. В кінці навчання кожна з команд презентує свій проєкт бізнес-ідеї.

«ГР» мав змогу поспілкуватися з одним із кураторів Георгієм Акімовим:
«Ми маємо івент-агенство, якому вже рік. Цей проєкт спочатку задумувався як комерційний. Але виявилось, що багато підприємців готові витрачати свій час, ділитися знанням з новим поколінням просто так. Тому поки вирішили проводити заняття безкоштовно, аби зробити для Броварів щось хороше».

Бізнес-школа «BRO BUSINESS LAB» співпрацює з культурно-інноваційною платформою «ТепЛиця» та відділом культури Броварської міської ради. Власне, проект мав відкриватися саме на платформі, але позаяк запит від молоді вже сформовано, а ремонт у «ТепЛиці» ще не завершено, вирішено розпочати навчання бізнес-школи на базі Міської дитячої бібліотеки.

Редакція «ГР» бажає натхнення та процвітання проекту, а учням школи - цікавих та успішних бізнес-ідей!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ