БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.38

Грип та ГРВІ: збільшення кількості хворих, «самозвернення» та посилені запобіжні заходи

Велика кількість хворих на грип та ГРВІ продовжує викликати занепокоєння у медиків Броварів. При чому, якщо кількість захворювань дитячого населення за рахунок введення карантину у навчальних закладах, пішла на спад, то кількість хворих дорослих навпаки зростає.

Лікарі вторинної ланки скаржаться, що замість звернення до сімейних лікарів та амбулаторій первинної медицини, броварчани все частіше їдуть напряму до броварської лікарні: «Кількість самозвернень до вторинної ланки постійно зростає. Лише за минулу добу на приймальний покій без направлень звернулись більше ста осіб. Люди три-чотири дні хворіють, тримається температура – вони не ідуть до лікаря, а їдуть в лікарню відразу робити рентген!» - жаліються лікарі ББКЛ.

В той же час амбулаторії первинної медицини працюють у повному режимі. З перенавантаженням, звичним для даного періоду, лікарі успішно справляються, говорить  головний лікар Ігор Кравцов. За тиждень кількість дитячих пневмоній зменшилась з 37 до 21, п’ятеро дітей госпіталізовано у дитячу лікарню. За той же період 21 випадок пневмоній серед дорослих, двоє госпіталізовано. Всього за сім днів до первинної ланки звернулись  6 266 чоловік. Ігор Кравцов просив звернути особливу увагу керівників броварських підприємств: «Якщо захворів співробітник – відправляйте його додому та до сімейного лікаря. Нехай сьогодні один побуде на лікарняному, ніж завтра – весь ваш колектив, а ми вже маємо такі випадки...»

Міський голова особливо наголосив на проведенні запобіжних заходів проти розповсюдження хвороб у місцях великого скупчення людей, як то «Термінал», супермаркети та ін. Також він попросив, по можливості, обмежити культурно-масові заходи у місті на найближчий період. Виконавчі служби обіцяли Ігорю Сапожко взяти під контроль посилення заходів у людних місцях, та перенести деякі заплановані події культури на більш сприятливий час.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ