БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.37

Бліц-опитування ГР для співачки Еліни Іващенко

Очікуйте наступного тижня велике інтерв’ю Еліни для «Громадського Ревізора». Учасниця Нацвідбору «Євробачення»  та переможниця найкрутіших вокальних шоу України розповість про конкурси та їхнє закулісся, про роботу з новим продюсером та підготовку до Євробачення. Слідкуйте за нашими публікаціями і не пропустіть найцікавіше

Якби ти могла стати персонажем книги чи фільму, ким би стала?

Герміоною Гренджер з «Гаррі Поттера». Вона трохи схожа на мене. Ніби така дівчинка мила, але може показати характер, коли їй щось не подобається.

Якби ти могла мандрувати у часі, куди б відправилась?

Я би відправилась у минуле. Дуже подобаються часи Османської імперії. Люблю серіал «Роксолана», свого часу я настільки захопилась грою акторів, цією історією взагалі, що почала вчити історію Османської імперії. Мені завжди було цікаво, як жили султани, жінки в гаремі… На весь час ні, але на один день у гарем потрапити можна було б (сміється).

Якщо ти могла б змінити якусь річ зі свого минулого, що це було?

Ви, мабуть очікуєте відповідь «повернула б маму»? Ні, я так не скажу. Моя мама не хотіла, щоб я була співачкою і мріяла про юридичну кар’єру для мене. Вона сама закінчила Карпенка-Карого, тож знала на власному досвіді, що творчий шлях дуже важкий. Вона не бажала такої долі для мене.
Я не пам’ятаю своєї мами, хоч кажуть що ми дуже схожі з нею. Та ця ситуація з дитинства мене сильно загартувала, я рано стала самостійною. Зрозуміла, що ніхто крім мене моє життя не зробить…
А що я б хотіла змінити? Хотіла би півроку прожити справжнім дитинством. В моєму дитинстві було багато музичної школи, навчання, домашніх завдань. Це був майже безперервний процес. Я практично не мала вільного часу для ігор, для друзів. Відчути як воно, бути вільною дитиною, мабуть так, хотіла б.

Якщо б у тебе була суперсила, то яка?

Читала б думки! Було багато ситуацій, коли в обличчя кажуть одне, а за спиною бруднять. Якби в мене була така суперсила, я б відразу відмітала таких людей зі свого оточення.
До речі, я своїм друзям люблю задавати питання: якби ви могли обирати, стати феєю чи русалкою, що обрали? Я б хотіла русалкою! Дуже люблю воду, мене манить загадковий світ океану. Я ще в дитинстві уявляла, як плаваю з русалячим хвостом, довгим волоссям у воді… Вода – це моє, енергетика річки, моря мене заряджає та надихає.

Якщо б ти могла переїхати в інше місто чи країну, то куди?

Я насправді дуже хочу переїхати в Київ. Зараз в мене вся робота там. У Києві проводжу більшу частину свого часу і додому повертаюсь лише переночувати. Хочеться трохи спростити процес переїздів.
А якщо країна, то Америка. На мою думку, там краще розвинуте мистецтво, музика вищої якості, до артистів відносяться з більшою повагою, ніж у нас. Мені би  дуже хотілось побувати там, отримати новий досвід співпраці з американськими співаками і музикантами.

Elina 2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ