БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.27

Легалізуємо рекламу за новими правилами

Після рейду Управління інспекції та контролю, минулого тижня було виявлено багато самовільно встановленої реклами на вулицях Броварів. Інспекція надала відповідні приписи власникам несанкціонованих банерів, тепер вони мають отримати дозволи в Управління містобудування та архітектури.
В свою чергу, начальник Управління містобудування та архітектури, Світлана Батинчук, інформує, що всі дозволи на розміщення зовнішньої реклами будуть видавати з огляду на нововведення у Закон України «Про рекламу» та Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Наприклад, в оновленому законі «Про рекламу» забороняється:

- вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім’я без письмової згоди цієї особи; - розповсюджувати рекламу про спорудження об’єкта житлового будівництва з використанням недержавних коштів;
- рекламувати послуги, пов’язані з концертною, гастрольною… діяльністю, без інформації про використання чи невикористання фонограм виконавцями музичних творів;
- розповсюджувати рекламу послуг з ворожіння та гадання» та інше.

Також вся рекламна продукція нині буде суворо перевірятись на відповідність закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Адже з 16 січня вступила у дію стаття 32 даного закону, згідно якої вся реклама має бути виключно державною мовою. Виняток становлять торгові марки зареєстровані іноземною мовою.

Тож, отримати дозвіл на розміщення реклами можна, але щоб не ходити кілька разів за погодженням в Управління містобудування та архітектури, варто уважно почитати нове законодавство стосовно мови та реклами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ