БРОВАРИ +2
НБУ USD 28.18

Команда легкоатлетів Київщини посіла перше місце на чемпіонаті України серед юнаків

Майже 700 атлетів взяло участь в юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики, що днями відбувся в Сумах. Зі всіх куточків України з’їхалися юнаки та дівчата (17-ти років та молодше), щоб поборотись один з одним за призові місця та медалі.

CHU LA 1

Командний залік на чемпіонаті виграла Київська область. З гордістю зауважимо, що вагомий внесок в загальнокомандну перемогу внесли й вихованці відділення легкої атлетики м. Бровари. З радістю ділимось досягненнями наших юних спортсменів:
Анна Дудніченко стала першою зі стрибків з жердиною, показавши дуже високий результат 3,70м та виконала норматив кандидата в майстри спорту України.
ІІІ місце у цьому виді має Аліна Біленко - 3.40м.
Також золото зі стрибків з жердиною отримав Ілля Шух з результатом 4.40м, а друге місце у Михайла Осадчого 4.20м.
Переможницею в бар’єрному бігу стала Валерія Мухоброд з результатом 8.86с, а також вона посіла ІІ місце з п’ятиборства, набравши суму 3811 очок.
Бронзу на дистанції 800м має Тетяна Чорновол 2.15.03с, а в штовханні ядра - Альона Петренко - 13.75м
ІІІ місце посів і Павло Бугаєнко – потрійний стрибок, з новим особистим рекордом 14.29м