БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

Броварська молодіжна рада залучає активних та небайдужих

Ви молоді, маєте активну життєву позицію та бажаєте змінити світ на краще? Почніть з власного міста! У Броварах формується молодіжна рада, що опікуватиметься питаннями молоді та  лобіюватиме її інтереси на рівні міської влади.

Молодіжна рада стане «голосом броварської молоді», який буде доносити виконавчим органам міста про свої потреби, бажання та долучатись до їх реалізації. Чого хоче сучасна молодь? Як має змінюватись місто, аби бути комфортним для життя й розвитку нового покоління? Які цікаві заходи потрібні молоді у Броварах? Цими та іншими питаннями займатиметься молодіжна рада міста, що вже почала своє формування на базі відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради.

molodizhna rada 1

Сьогодні броварська рада молоді має 11 учасників - це студенти, підприємці, спортсмени, молоді матусі, всі віком від 17 до 35-ти років. Віковий діапазон – єдиний критерій за яким розглядають кандидатів у раду, він обмежений на законодавчому рівні, та відповідно, відображений у Положенні молодіжної ради.

Нещодавно учасники молодіжної ради пройшли навчання, щоб отримати практичні знання про функціонал та роботу їхнього апарату. Аби всі краще порозумілись та пізнали один одного, відділ сім’ї та молоді планує влаштувати вечір настільних ігор:

«Ми хочемо їх краще роззнайомити, адже потрібно працювати разом над різними проектами, обирати голову ради та секретаріат, - говорить координатор проекту Тетяна Барабанова. – з ініціативною групою ми вже обговорювали ідеї проведення спортивних заходів, виставок, благодійних акцій, навіть конкурсу краси. Будемо сподіватись, що новостворена рада не буде існувати номінально, але проявить себе, як серйозний дорадчий орган у структурі міського управління».

molodizhna rada 2

В молодіжну раду може входити до 40-ка учасників, визначаючим для учасників (крім віку) є лише бажання покращувати життя міста, робити його цікавішим для сучасної броварської молоді. Тож поки молодіжна рада ще формується, охочі можуть долучитись до її складу. Маєте сили та натхнення працювати у молодіжній раді? - вам потрібно лише звернутись у відділ сім’ї та молоді (Шаховий клуб, вул. Незалежності, 2) та заявити про своє бажання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ