БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

69-та позачергова сесія: без пультів, але голосування відбулось

Сьогоднішня шістдесят дев’ята позачергова сесія Броварської міської ради розпочалась з деяких технічних накладок, в результаті яких не працювали депутатські пульти для голосування. Тому по кожному питанню, всі 25 присутніх депутати візували протоколи своїми підписами. На щастя, сесія сьогодні розглядала лише п’ять питань.


Одним з перших, розглядали питання передачі футбольного стадіону в парку «Перемога» з балансу Управління БЖКГІТ на баланс комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Міський футбольний клуб «Бровари». «Стадіон збудували, на міський футбольний клуб виділяються кошти – нехай приймають і працюють!» - прокоментував питання міський голова Ігор Сапожко. Дане рішення було підтримано більшістю депутатів.

sesiya 22

Гучні, але недовгі дебати виникли при обговоренні питання КП «Броваритепловодоенергія» - Програми фінансової підтримки підприємства на 2020 рік. Основною метою програми є збереження та підтримка дієздатності КП «Броваритепловодоенергія», забезпечення стабільної роботи підприємства та виконання зобов’язань по розрахункам за газ, електроенергію та виплату заробітної плати працівникам. Відповідно програми для підтримки підприємства передбачено 10 млн.грн. з міського бюджету.

sesiya 33

Після виступу депутата Сергія Батюка, який висловив позицію, що КП «Броваритепловодоенергія» конче потребує підтримки, аби почати вибиратись із «боргової ями», оновлювати технічну базу, ремонтувати аварійну міську систему водопостачання, піднімати на відповідний рівень зарплати робітникам, рішення було підтримано більшістю депутатів міської ради.

Також на 69-ій позачерговій депутати ознайомились і погодили Звіт про виконання бюджету міста Бровари за 2019 рік та зміни до рішення «Про міський бюджет м. Бровари на 2020 рік», які випливають з погодження програми підтримки КП «Броваритепловодоенергія».

sesiya 44

Наступна 70-та сесія депутатів Броварської міської ради запланована за два тижні, 13 лютого, початок о 10.00. Попередньо депутати планують розглянути 40 питань, більш детально з переліком можна ознайомитись на сайті БМР www.brovary-rada.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ