БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

Новини медицини: небувала кількість пневмоній

За минулий тиждень захворюваність у місті виросла, хоч епідпоріг не перевищено, зафіксовано велика кількість госпіталізацій через грип та пневмонії. Медики інформують, що всього на стаціонар потрапило 30 чоловік, і 22 дітей госпіталізовано у дитячу лікарню. Лікарі знову відмічають пізні звернення, запущені форми пневмонії. Наразі, з 6-ти хворих у реанімації Броварської багатопрофільної лікарні, 5-ро пацієнтів - саме через пневмонію.

Первинна ланка також відмічає, небувалу кількість діагностованих пневмоній у населення Броварів. Минулого тижня ними зафіксовано 40 пневмоній, з яких 22 – дорослі та 18 випадків серед дитячого населення. Особливо тяжкі хворі були направлені на госпіталізацію, решта – на амбулаторне лікування.

Відсоток дітей, відсутніх через хворобу минулого тижня склав 13,1% по школах та 6,7% по дошкільних навчальних закладах. Навчання через велику кількість хворих призупиняли лише в 6-х класах ЗОШ №10. Медики нагадують про дотримання профілактичних заходів та правил особистої гігієни для уникнення захворювань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ