БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Безкоштовний тренінг сімейного психолога у Броварах

Сучасна сім'я - це маленька організація, яка часто не відповідає ідеальним картинкам. Сучасні сім'ї постійно зіштовхуються з різноманітними труднощами, кризами, негараздами, що неминуче позначаються на внутрішній атмосфері, особливо на психологічному стані дітей. Часто ми розгублені, розчавлені безперервним потоком побутових та інших негараздів. Хочеться розірвати замкнуте коло, поговорити з фахівцем, почути відповіді на наболілі запитання, прийняти добру пораду.

Відділ сім'ї та молоді Броварської міської ради розпочинає курс безкоштовних тематичних зустрічей з психологами, спеціалістами з сімейних відносин, педіатрами.

Мета заходу - укріплення сім'ї та виховання дітей у здоровому сімейному середовищі, формування відповідального батьківства.

Перша зустріч-тренінг буде проходити в суботу, 25 січня об 11.00 годині, (тривалість 4-5 годин), за адресою: вул. Гагаріна, 18 (малий зал).

Тема тренінгу: «Моя сім'я: здорова сім'я - дисфункційна сім'я». В рамках заходу будуть обговорені питання сімейних стосунків, учасники тренінгу матимуть змогу пройти безліч цікавих тестів, відкрити для себе щось нове, а також поглибити вже існуючі знання.

Зустрічі-тренінги будуть проводити досвідчені лектори: Щербина Наталія Євгенівна - психотерапевт, член Української Асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, член Київської асоціації практикуючих психологів та психотерапевтів , член Української Спілки Психотерапевтів, та Паралюш Тетяна Валеріївна - кризис-терапевт, травма-терапевт, практикуючий психолог.

Кількість учасників обмежена, тож не баріться - реєструйтесь!

Реєстрація та додаткова інформація за тел.: (04594) 7-22-33,7-22-43, або за адресою м. Бровари, бульв. Незалежності, 2, каб. 101.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ