БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Стати найкращим татом та чоловіком? - місія можлива!!!

Чи траплялося вам чути скарги подруг на те, що їхні чоловіки мало часу проводять з дітьми? Не цікавляться родиною? Виснажуть себе на роботі, а вдома полицю прибити ніколи? Що все це кепсько відображається на стосунках подружжя, відносинах з дітьми, які вже відбилися від рук... А може, вам самим знайомі ці проблеми?

Допомогти татусям осягнути важливість їхньої ролі для дітей, та в родині загалом, вирішили у броварському відділі сім' ї та молоді. Для молодих і бувалих батьків тут організували двомісячний тренінг «Основи батьківства».

Центральною темою курсу є функції батька у родині. Тема за темою, учасникам дається можливість перевірити свою батьківську практику в основних сферах життя родини, власне, тому це і називається «Практичний курс». Теми включають питання розуміння власного стану чоловіка та його місця у сім’ї, командної роботи з дружиною, взаємодії з дітьми та рівень задоволення їхніх емоційних потреб і т.д.

Tatusi 0

«Це практика, яка допоможе проаналізувати себе, як батька, побачити де ми знаходимось… Може трапитись, що під час курсу ви побачите прогалини у своєму батьківстві, а відкоригувавши їх, поліпшите стосунки не лише з вашими дітьми, але й з дружинами. Курс допомагає зрозуміти суть батьківства, стати настільки хорошим батьком, наскільки це у ваших силах», - говорить тренер Сергій Цвєтков, виконавчий директор «Міжнародного центру батьківства».

Формат тренінгів досить вільний. Є ведучий курсу, але він не виступає у якості експерта, що навчає інших «як бути батьком». Він лише скеровує напрямок занять, аби зробити їх комфортними та ефективними для кожного. Група чоловіків, збиратиметься протягом двох місяців щосуботи, та спілкуватиметься по темах, що допоможуть краще розкрити суть та функції батька у родині.

Користь цих занять також у тому, що можна дізнатись про досвід інших батьків, щось для себе прийняти чи виправити. Адже обмін досвідом – це те, чого в сучасній культурі дуже не вистачає, особливо у чоловічому світі, і те на що скеровані заняття.

«Наприклад, я себе вважав відповідальним батьком, що я достатньо приділяю часу дітям. По 5-ти бальній системі, я себе оцінював на «4»-ку, нормально так? Але коли я пройшов цей курс, то з’ясувалось що не все так добре. Є деякі моменти, на які не звертаю уваги, тому що робота, мало вільного часу – як у всіх… Курс дав мені можливість побачити всі мої помилки, зараз я їх виправляю. Не все відразу вдається, але я стараюсь», - говорить броварчани Сергій Ратушняк, тато 5-х дітей, та ведучий практичного курсу для чоловіків «Основи батьківства».

Минулої суботи, 18-го січня, у броварському Відділі сім'ї та молоді пройшло вступне заняття Практичного курсу для чоловіків «Основи батьківства». Але всі бажаючі ще можуть приєднатись до нього – старт основних занять з наступної суботи, 25-го січня.

Тривалість курсу 8 тижнів (щосуботи з 12.00 до 14.00). Адреса проведення: м. Бровари, б-р Незалежності, 2 (приміщення шахового клубу).Участь безкоштовна за умови вільних місць та попередньої реєстрації за телефоном: (04594) 7-22-33, 7-22-43.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ