БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Діти дзвонять у «Різдвяні дзвони» - свято у броварському Палаці творчості

Відчути чудодійну магію свят та українських традицій запропонували глядачам художні колективи броварського Палацу творчості дітей та юнацтва 17-го січня на традиційному міському святі «Різдвяні дзвони – 2020»

11 років поспіль, у дні різдвяних та хрещенських святок, це театралізоване дійство збирає довкола себе шанувальників народних пісень та звичаїв, художнього слова і танцю. Програма з обрядових колядок, щедрівок, водіння «кози», Маланки охоплювала всі найяскравіші приклади традиційних гулянь, гармонійно поєднаних із сучасними пісенними і хореографічними творами на різдвяну тематику.

bells 1

Насичену програму «Різдвяних дзвонів» для броварчан підготували вчителі та вихованці ПТДЮ. Мелодійними пісенними номерами радували глядачів учні Вокального ансамблю «Калинка», Театру народної пісні «Слов’яночка» та Ансамблю естрадного вокалу «Sun Rise». Масштабними і граційними хореографічними постановками вражали ансамблі «Галатея», «Каприз», спортивно-бального танцю «Елеріна» та народного танцю «Броварчаночка». Яскравий перфоменс на загал представила Модельна агенція «Манера».

bells 2

Передавати нашим дітям найкраще з українських традицій і прививати любов до власного народу – це прекрасна місія таких свят, як «Різдвяні дзвони». Дякуємо Палацу творчості дітей та юнацтва й відділу освіти БМР за цю чудову традицію, яка є у нашому місті – щороку чути різдвяний дзвін у виконанні юних артистів Броварщини.

bells 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ