БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Підсумки позачергової сесії: огляд «ГР»

17 січня 2020 року відбулась 68 позачергова сесія Броварської міської ради. На розгляд депутатів було винесено 4 питання порядку денного. За що голосували в нашому огляді.

Кінець поневірянням

Про історію з гуртожитком «Броварського заводу пластмас» по бульв. Незалежності, 3-Б ми детально розповідали читачам у черговому випуску«ГР» № 26 (64) від 7 липня 2016 року (посилання).

Нагадаємо, що тоді його мешканці випадково дізнались із соцмереж, що невдовзі можуть стати безхатченками. Адже їх житло в складі майнового комплексу «пластмас» було виставлено на аукціон за борги.

Через три з половиною роки, протягом яких тривали судові тяжби за позовом місцевої влади до ПАТ «ВіЕйБіБанк», гуртожиток передано до комунальної власності. За таке рішення проголосували всі присутні депутати.

Цим це рішенням міськради, гуртожиток по бульв. Незалежності, 3-Б передано на баланс та обслуговування КП «ЖЕК-1».

МФК «Бровари» дали зелене світло

Нагадаємо, що міський футбольний клуб «Бровари» був створений ще у вересні минулого року. Позаяк програми фінансування комунального підприємства досі не затверджено.

Тож, депутатський корпус більшістю голосів прийняв Програму фінансової підтримки комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Міський футбольний клуб Бровари» на 2020 рік.

Програмою визначено такі основні завдання, на виконання яких буде надаватися фінансова допомога:

- поліпшення матеріально-технічного забезпечення комунального підприємства та підвищення його престижу;

- утримання в належному стані будівель (проведення поточного ремонту, капітального ремонту та інше;

- розширення соціальної структури футболу в місті (розвиток міського, шкільного, учнівського футболу, залучення широких верств населення до клубів уболівальників, проведення пропаганди футболу);

- проведення змагань з футболу серед місцевих команд;

- ремонт, реконструкція та утримання спортивних і оздоровчих споруд футбольних стадіонів та полів.

Разом з Програмою також затвердили і кошторис видатків на 2020 рік на загальну суму 1,2 млн. грн.

sesiya 1

Земельні питання

Окремим рішення депутати підтримали зміну цільового призначення земельної ділянки в районі вул. Металургів та надалиїї в постійне користування управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Зазначена земельна ділянка являється предметом інвестиційного конкурсу на комплексну забудову території міста в межах вулиць Петлюри Симона, Металургів, Проектна 1, Проектна 2.

Нагадаємо, що обов’язковою умовою цього інвестконкурсу стала умова щодо добудови житлового будинку на Симона Петлюри , 21-Б (детальніше тут) – відомого в місті довгобуда, який «заморожений» з 2009 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ