БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Бровари своїх у біді не лишають: допоможемо Марії Полонніковій разом!

Біда може постукати у будь-які двері, не питає дозволу і не попереджає про свою появу. Так, одного вересневого дня вона безцеремонно увірвалась у життя броварської родини Полоннікових, як то часто буває, вдарила по найболючішому – дитині.

6-го вересня минулого року Маша Полоннікова повернулась зі школи та раптом відчула, що у неї «віднялась» одна ніжка, поки їхала «швидка» дитина престала відчувати і другу. Дівчинку терміново госпіталізували в «Охмадит». Виснажливі та дорогі обстеження довгий час не допомагали остаточно визначитись із діагнозом. Зрештою поставили діагноз – «мієлопатія середньої та дистальної третини спинного мозку», тобто запалення спинного мозку, причиною якого лікарі назвали інфекцію. З того часу родина невпинно веде боротьбу з хворобою дівчинки.

Masha 3

Маша Полоннікова – з відомої родини спортсменів, її мама Катерина Полоннікова (Бурняшова) – професійна спортсменка, працює все життя у цій сфері. Власне, Маша теж мала хороші перспективи для розвитку в спорті, вона займалась штовханням ядра та легкою атлетикою.

Броварський центр нейрореабілітації «Нодус», куди зрештою звернулась родина по допомогу, саме спортивну травму Марії вважає причиною хвороби. Вони взялись вилікувати дівчинку і поставити її «на ноги». Однак, лікування та повна реабілітація коштують дуже недешево. 300 тис. грн. на місяць – ось сума, яку має сплачувати мама щомісяця аби повернути здоров’я донечки.

Щоб виручити необхідні кошти на лікування, родина Полоннікових продала все можливе. Мама Марії звернулась по допомогу до друзів і всіх небайдужих через соціальні мережі. Не залишилась осторонь біди броварчан і місцева влада.

Masha 2

Друзі порадили сім’ї подати запит на матеріальну допомогу по міській програмі «З турботою про кожного», в результаті чого, у грудні минулого року родина змогла отримати 200 тис.грн. на лікування в «Нодус».

На останньому засіданні виконавчого комітету, що відбулось 14 січня, для сім’ї Полоннікових було виділено ще одну суму – 100тис. грн. Для родини це стало суттєвою та важливою підтримкою з боку влади міста, але поки боротьба за здоров’я Маші триває.

Masha 4

Тому «Громадський ревізор» долучається до підтримки родини Полоннікових та звертається до всіх небайдужих по допомогу. Родина буде вдячна за будь-яку посильну суму, що можна переказати на карту ПриватБанку № 5168 7422 2554 4174, на ім’я мами Катерини Полоннікової.

Давайте допоможемо відновити здоров’я 12-тирічної Марії Полоннікової, аби вона могла знову ходити, радіти життю, повернутись до занять спортом, і хто зна? – можливо, стати чемпіонкою та прославити наше місто на весь світ!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ