БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

Контроль за чистотою повітря розпочато: запрацювала перша станція

У Броварах нарешті запрацювала перша станція автоматичного контролю за станом забруднення атмосферного повітря - пост №1. Найближчим часом також розпочнуть роботу пости №2 і №3, де вже змонтовано «залізо» та іде налаштування підключення, яке планують завершити до кінця поточного року. Про це на оперативній нараді у міського голови повідомив головний еколог, Юрій Жимайлов.

«Налаштування такого складного програмного обладнання потребує часу, тож перші три місяці воно працюватиме у тестовому режимі – іде налаштування системи переадресації даних. Інформація, яку отримуємо досить об’ємна: 4 параметри по забрудненню повітря та до десяти параметрів метеоданих. Поки ми відслідковуємо і фіксуємо дані, що надходять на монітор з посту №1, згодом підключаться ще два. Хочу зазначити, що на сьогоднішній день станцією не було зафіксовано ніяких перевищень по забрудненню», - прокоментував подію Юрій Миколайович «Громадському ревізору».

Він розповів, що програмісти зараз не лише займають налаштуванням систем, але й шукають оптимальні варіанти для оприлюднення інформації зі станцій. Даних багато і вивести їх у рамках існуючого сайту Броварської міської ради досить проблематично.

Зараз спеціалісти розглядають альтернативні варіанти реалізації: представлення даних у форматі інформаційної стрічки на сайті ради, виведення даних на центральній площі в електронному форматі або створення окремого сайту для цього проекту з посиланням на сайті БМР.

«Нам хочеться вирішити це найкращим чином, аби інформація була доступною, прозорою та актуальною для громадськості», - говорить головний еколог Броварів.

Нагадаємо, що відповідно Програми контролю атмосферного повітря, у наступному році в Броварах заплановано встановлення ще 7-ми постів контролю за станом забруднення повітря. Тож слідкуємо за перебігом подій та сподіваємось на чисте повітря для нас усіх.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ