БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Всесвітня мережа «Hesburger» тепер і в Броварах

21 грудня в Броварах відкрився перший в Броварах і п’ятий в Україні заклад швидкого харчування Hesburger.

Сьогодні мережа діє в 11 країнах світу, а спочатку ця фінська родинна компанія почала свою історію з невеликого гриля в Наанталі і донині продовжує зростати і розвиватися. Секрет її успіху полягає в смачній їжі і старанній роботі.

На церемонію урочистого відкриття приїхала представниця родини засновника і власника ресторану Єва Салмела, представник посольства Фінляндії в Україні та мер Броварів Ігор Сапожко.

hesburger 2

«Мені дуже приємно, що такі відомі в Європі компанії, залучають свої інвестиції в Україну і обрали саме наше місто. Для броварчан це нові робочі місця, розвиток інфраструктури та нові європейські стандарти харчового виробництва», - зазначив Ігор Сапожко.

hesburger 1

Заклад будували два роки, він повністю відповідає нормам енергоефективності та стандартам HACСP, тобто системи безпечності і якості харчової продукції.

Інвестори обіцяють і надалі розширювати мережу та розглядають можливість будівництва ще одного ресторану саме в Броварах.

А поки запрошують всіх любителів фаст-фуду завітати в Hesburger, який знаходиться при в’їзді в місто за адресою: вул. Київська, 8 та скуштувати бюргери та снеки за унікальною рецептурою, яка вироблена ще в 1966 році.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ