БРОВАРИ +16
НБУ USD 28.27

Знаєш про свої права – можеш їх відстоювати! – зустрічі з юристом сімейного права

В рамках всеукраїнського тижня права, що проходить з 9 по 13 грудня, відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради організував для броварчан безкоштовні консультації з сімейного права. У міському шаховому клубі зустріч з молодими сім’ями проводила юрист центру безоплатної правової допомоги Катерина Лиско.
На зустрічі вона дала коротко інформацію по всіх основних питаннях, які виникають в рамках сімейного права, та з якими можна звернутись до їхнього центру, а саме:


- стягнення аліментів, як оформляється позовна заява, як проводиться нарахування та робота з боржниками;
- домашнє насильство, булінг та захист від них;
- які існують пільги для багатодітних сімей та як ними скористатись.

Дуже цікаво було почути, наприклад, що сім’ї де діти навчаються платно у ВНЗ, та офіційно сплачують за навчання, можуть оформити податкову знижку – держава повертає до 18-ти відсотків ПДВ, якщо батьки мають офіційне працевлаштування. Також Катерина Лиско розповіла як та в яких випадках родини можуть скористатись послугами муніципальної няні.

Присутні на зустрічі проявили живий інтерес до виступу, та в свою чергу задавали багато питань лектору стосовно того, як отримати виїзний документ для дитини, якщо батько (з яким мама розлучена) проти того, або як стягнути аліменти з боржника, який офіційно не отримує доходу, але має зареєстроване майно і т.п.
Наприкінці, юрист поділилась інформацією про те, в яких випадках можна звертатись до їхнього центру за безоплатною вторинною правовою допомогою, що надається в Броварах, за адресою вул. Гагаріна, 16 (Офісний центр, 3-й поверх, каб. №30). Корисна та продуктивна зустріч завершилась обміном контактами та подяками від аудиторії за цікаву й змістовну лекцію Катерини Лиско.

urpravo 1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ