БРОВАРИ +17
НБУ USD 26.8

Паспорт «від і до». Ревізія нового відділу документування

Ще влітку у Броварах по вул. Незалежності, 2 відкрився Відділ документування та оформлення паспортів, де громадянам України можна отримати закордонний паспорт або ID-картку. Як саме працює наш сервіс та чи легко отримати документи перевіряв на власному досвіді «Громадський ревізор».

З чого почати

На вході відділу розміщені інформаційні стенди, де можна попередньо ознайомитись із послугами, які надає сервіс. Якщо бажаєте особисто отримати консультацію по вашому запиту – поряд розташована стійка адміністратора, з усіма питаннями можна звертатись до нього. До відділу доведеться приходити двічі: перший раз – зареєструватись на подачу документів, вдруге – підійти з документами та коштами у зазначений день і час. На терміналі, що стоїть у холі, консультант допоможе пройти реєстрацію та обрати найближчий вільний день, а ви оберете зручний для вас час здачі документів.

doki 4

Як обрати час

Щоб виготовити біометричний закордонний паспорт ми завітали до центру в понеділок увечері, близько 17-ї години. З’ясувалось, що через термінал можна зареєструватись не далі, ніж на три дні вперед. У вівторок і середу вільних місць вже не було, а в четвер сервіс працює лише на видачу документів. Тому консультант попросив прийти наступного дня, аби зареєструватись на п’ятницю.

Наступного ранку нас записали на ранок п’ятниці, час змогли обрати самі – було достатньо вільних «вікон». На руки видали талончик із зазначеною датою й часом, попередили, що прибути потрібно за 10 хвилин до прийому, аби адміністратор перевірив документи перед подачею. Треба зазначити, що коли попередньо ми намагались зареєструватись в чергу он-лайн, через сайт ЦНАПУ, то вільні дні прийому програма видавала більше ніж за два тижні, а особистов центрі  – змогли записатись вже на поточний тиждень. Звідси, порада №1: на реєстрацію краще приходити особисто і зранку, тоді буде більше варіантів по найближчих датах та часу (графік роботи відділу понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45).

Документи і вартість

На стійці реєстратора нам надали перелік документів, які треба принести. Для закордонного паспорту дитини це: старий закордонний паспорт (якщо такий був), свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код дитини (якщо є), громадянський паспорт мами/або тата (того з батьків, хто супроводжує дитину при оформленні документів). Якщо вам потрібно оформити інші документи, перелік можна знайти на сайті Державної міграційної служби www.dmsu.gov.ua

Також консультант повідомив нам вартість послуги: терміновий закордонний паспорт (протягом 7-ми робочих днів) коштує 1059,0 грн., виготовлений у звичайному порядку (протягом 20-ти робочих днів) – 702,0 грн. (вартість виготовлення ID-карти – 345 грн. за 20 р.дн. та 471грн. за 10 р.дн.)

Консультант попередила, що при прийомі документів розрахунок буде готівкою, відразу на місці через термінал, розрахунок карткою наразі неможливий. Порада №2: визначтесь наперед з терміном виготовлення документів (терміново/не терміново) і підготуйте для розрахунку точну суму, без решти.

doki 1

Процедура оформлення

У визначений день та час ми прибули до Відділу документування. Подали свій талончик адміністратору, він переглянув підготований пакет документів. Асистент допоміг здійснити проплату послуги через термінал, передав на руки чек, і вже за кілька хвилин запросив на прийом до спеціаліста.

Там теж все відбувалось досить швидко: документи ще раз переглянули, відсканували. Фото на паспорт дали змогу зробити тирчі, й обрати те, яке сподобалось найбільше. Далі вручили пам’ятку з графіком роботи відділу та сайтом, де можна відслідковувати готовність документів.

Вся процедура зайняла не більше 15-ти хвилин. На останок порада №3: не запізнюйтесь на прийом, оскільки ваш час просто «згорить» і доведеться перезаписуватись на новий день і час, або чекати в порядку «живої» черги (на випадок якщо хтось не прийде або так само спізниться).

doki 2

 

ID-картки для випускників

Не за горами Новий рік, а там і весна, екзамени… Працівники Відділу документування просять батьків випускників завчасно звертатись за виготовленням ID-карток, адже без них діти не будуть допущені до ЗНО. Хто з одинадцятикласників досі не має паспорту нового зразка – ласкаво просимо на Незалежності, 2 для оформлення, тут отримати документи просто та швидко, перевірено «Громадським ревізором»!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 22 травня 2020, 22:08
П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ