БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.38

«Безпечному місту» у наступні три роки бути!

На сьогоднішньому засіданні виконкому начальник Управління БЖКГІТ, Світлана Рєшетова, представляла до розгляду Програму «Безпечне місто 2020-2023». Її управління є ініціатором розроблення та відповідальні за впровадження даної програми у Броварах. Нагадаємо, що така програма вже працювала в місті у 2017-2019 роках для забезпечення громадської безпеки, запобіганню терактів і т.п. Вона передбачала встановлення відеоспостереження у громадських місцях та стратегічно важливих об’єктах, встановлення датчиків сповіщення та розпізнавання облич, встановлення камер спостереження на дорогах для забезпечення порядку дорожнього руху і т.д.

Програма реалізувалась протягом трьох років у місті, як результат її роботи на сьогодні маємо відеоспостереження та системи пожежної сигналізації у ряді дошкільних і загальноосвітніх закладів, встановлені камери спостереження на ключових перехрестях і дорогах міста, датчики з розпізнаванням облич й відеокамери розміщені в парку, на центральній площі міста.

Світлана Рєшетова доповідала про те, що є сенс продовжувати працювати у цьому напрямку. Багато об’єктів її управління будує, ремонтує, відновновлює, хочеться зберегти для броварчан цю новостворену красу, і звичайно, забезпечити безпеку мешканцям міста. До об’єктів під відеоспостереження планують включити Парк Шевченка, Парк Приозерний, Алею Кохання, додати камер у парку «Перемога», адже він величезний і ще не всі райони охоплені. Загалом на реалізацію Програми в наступні три роки заплановано витратити з місцевого бюджету 6 млн.грн.

Як зазначив міський голова Ігор Сапожко: «Програма у місті сьогодні працює, ефект від неї досить відчутний. Вона допомагає контролювати порядок у місті та оберігати від вандалізму те, що вже зроблено й відремонтовано.» Виконавчий комітет погодив Програму «Безпечне місто 2020-2023», тож наступні три роки чекаємо спокійнішого та безпечнішого життя у Броварах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ