БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.27

Всі зміни до детальних планів – після затвердження Генплану міста.

Управління містобудування та архітектури подали на розгляд 65-тої сесії БМР чергові зміни до детального плану території. Цього разу розглядався VІ житловий мікрорайон та можливість нової багатоквартирної забудови на ділянці обмеженій вулицями Михайла Дубовика, Осипова та вулицею Проектна.

Наразі, цей проект Рішення ще на попередньому розгляді земельною комісією викликав бурхливі обговорення, про що на сесії і було доведено до відома депутатів головою земкомісії, Василем Кочубеєм: «Комісія пропонує відмовити по даному проекту рішення. По новому генеральному плану тут передбачаються садибні ділянки, а не багатоквартирні забудови. Тому до затвердження нового Генерального плану ми не рекомендуємо вносити правки до детального плану даного мікрорайону».

Тема затвердження нового генерального плану давно знаходиться у підвішеному стані, адже кілька років він розроблявся, але до нині місто так і не фіналізувало цей документ. Власне, Управління містобудування та архітектури подали запит на завершення цього важливого проекту на наступний рік, і закладають його у бюджет 2020.

А на минулій сесії, депутати міськради відмовили у наданні дозволу на розробку та внесення змін до містобудівної документації – Детального плану території VI житлового району, про що надали відповідне Рішення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ