БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.56

Конкурс «Іграшка твого міста 2020»

Надзвичайний резонанс зробив серед дітлахів Броварів конкурс «Іграшка твого міста 2020». І то не дивно, адже не щодня твоїм малюнкам дають можливість «зійти» з аркушу паперу та стати прототипом для новорічної іграшки! Подробиці про цей конкурс, півфіналістів та відкриття нових дитячих талантів міста, читайте у нашому матеріалі.

Olya 3 

Наприкінці жовтня броварський відділ культури оголосив конкурс малюнків для дітей та юнацтва. Вікові рамки задані були досить широкі (від 6 до 17-ти років), тож до заходу активно підключились школи та садочки міста, художні студії та всі бажаючі. Тому не дивно, що протягом місяця до МКЦ «Прометей» й на електронну пошту відділу культури надійшла величезна кількість дитячих робіт, всього 338 дитячих малюнків! Абсолютно різноманітна техніка, тематика, та стилістичне вирішення робіт зачарувало й захопило організаторів конкурсу: 

- Особливо радують дитячі роботи, на яких можна ідентифікувати наше місто: намальовані визначні місця Броварів, прапор міста, або наш символ – чоловічок Бро. Як красиво діти переплели їх з тематикою Нового року, зими, символом майбутнього року - мишкою, - показує й коментує малюнки головний спеціаліст відділу культури та ініціатор конкурсу, Ольга Кунцевська.

Olya 2

- Я хочу, щоб наша міська влада теж звернула увагу на ці малюнки, зрозуміла якими очима діти бачать наше місто, які символи вони виділяють, що для них важливо. Тому з робіт на патріотичну тематику ми робимо невеличку виставку прямо в мерії Броварів. Малюнки, відібрані нашими підприємцями для виготовлення іграшок, виставимо у вітражному склі «Прометею», а решта робіт будуть розташовані у фойє міського центру. Величезна кількість краси та таланту в цих малюнках, і нам дуже хочеться, щоб якомога більше людей побачили конкурсні дитячі роботи, адже вони того варті, - ділиться Ольга.

Olya 5

Власне, 19 робіт-півфіналістів вже відібрані броварськими підприємцями, за їх ескізами до свята Святого Миколая будуть виготовлені новорічні іграшки, що прикрасять МКЦ «Прометей». У втіленні дитячих мрій беруть участь п’ять броварських компаній: ТОВ Київгума, ДП Зееландія, Служба Безпеки Комкон Груп, БЗБК Саванна Сіті та Brotep Eco. Ольга розповіла, що при виборі малюнків кожен партнер керувався своїми критеріями: хтось вишукував символи міста, хтось надавав перевагу новорічній тематиці, хтось обирав позитивні емоції, які викликав малюнок… Тож малюнки у півфіналістів вийшли досить різноманітні, а ось імена їх авторів:

1. Яцина Анастасія

2. Бєлова Аліса

3. Оприщенко Анастасія

4. Журавська Аліна

5. Петровський Андрій

6. Куліченко Софія

7. Гльоза Софія

8. Колінько Владислав

9. Пономаренко Зоя

10. Краус Валерія

11. Люшенко Артем

12. Аріна (Центр "Сіалія")

13. Ратушина Н.

14. Рудковська Софія

15. Єврахова Вероніка

16. Оболоник Анастасія

17. Рудов Єгор

18. Шамудило Софія

19. Гуменюк Єгор

Olya 1

До 19-го грудня відділ культури, спільно із залученими майстрами, працює над проектом по виготовленню 19-ти іграшок, а після інсталяції, відкриють голосування на сторінці Фейсбук Броварського відділу культури, або InfoBroPlatforma. Переможцем, якого 7 січня нагородять на головній сцені парку «Перемога», стане іграшка що набере найбільшу кількість «лайків» в соцмережах. А поки ми з нетерпінням чекаємо відкриття Резиденції зимових свят в МКЦ «Прометей», аби побачити всі диво-роботи на власні очі.

Olya 4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ