БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.27

БУДІВЕЛЬНИК знов у грі

22 та 23 листопада у Броварах відбулись ігри вищої ліги з гандболу серед чоловіків. На полі Броварського вищого училища фізкультури наша команда «БВУФК – БУДІВЕЛЬНИК» зустрічалась із «Динамо-Полтава».

Броварська команда «Будівельник» має давню історію, але свої ігри на всеукраїнській арені відновила не так давно. В 2010-му вони припинили виступи, і лише минулого року команда зібралась знову та почала ігри спочатку у першій лізі, де стала переможцем сезону 2018, а далі перейшла у вищу лігу, де грає і зараз.

gandbol 1

Зібрати наново команду було не так просто, власне тому нинішній склад «БВУФК – БУДІВЕЛЬНИК» - це таке собі поєднання досвіду та юності, адже тут поряд з ветеранами гандболу грають учні броварського училища фізкультури. Але такий «мікс» дає свої результати, саме про це говорить головний тренер команди Володимир Ковальчук: «Наша команда – сплав молодості і досвіду. Маємо у складі 4 чоловіки ветеранів, які суттєво підтягують команду зі стратегії та тактики, решта – одинадцятикласники, яким по 16-17 років. Для вищої ліги вони, може, ще занадто молоді, але їм легше фізично вибігати годину по полю, ветеранам у цьому відношенні важче...»

gandbol 3

Не дивлячись на те, що команда суперника з Полтави складалась зі студентів, які мають достатній досвід у грі та хорошу фізичну форму, саме наша команда, за результатом двох ігор, отримала перемогу, якою і завершила ігри четвертого туру чоловічої вищої ліги з гандболу.

В цей же час, на виїзді проходили ігри вищої ліги з гандболу серед жінок, де броварська команда грала із Сумами, на їх полі. У виїзних іграх наша жіноча команда також отримала перемогу. Бажаємо успіху нашим гандболістам у наступних турах, та сподіваємось на справжнє відродження броварського гандболу!

gandbol 2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ