БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.27

До надзвичайних ситуацій служби міста готові

Клімат нині стає непередбачуваним та, часом, навіть руйнівним. Бути готовим до «сюрпризів» природи – необхідність сьогодення. Власне тому, напередодні зимових холодів і буревіїв, всі служби виконавчого комітету, медики, поліція, пожежники прийняли участь у штабних тренуваннях з підготовки до надзвичайних  ситуацій. Як це відбувалось?

Uchebka 3

Напередодні всім учасникам надали інформацію стосовно умовної задачі: на місто іде циклон, зі шквальним вітром та снігом, різким зниженням температури. А далі заслухали доповіді по готовності до даної ситуації, схему та плани робіт з ліквідації наслідків. Кожна служба звітувала про ресурси в їх розпорядженні для усунення наслідків негоди, скільки мають техніки та людей. Розповідали що саме вони виконують у заданих умовах. Наприклад, медики говорили про готовність надавати допомогу на місці та в лікарнях, про забезпеченість ліками для екстрених випадків. ЖЕК-и розповідали про очищення міста від завалів дерев та обробку доріг піщано-сольовою сумішшю, повідомили про відкриття точок обігріву з гарячим чаєм. 

Uchebka 1

Планові та основні заходи з цивільного захисту від міських служб приймав керівник штабних тренувань, перший заступник міського голови, Григорій Голубовський. Отже, після проходження тренувань всі служби міста заявили про свою готовність ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій. Але все ж  хочеться вірити, що зима цього року буде до нас прихильна, і закріплювати на практиці тренування не доведеться. 

Uchebka 2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ