БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.27

Квартири від держави: 7 дітей-сиріт отримають житло

Нерухомість у Броварах – річ дорога, і по кишені далеко не кожному, це - аксіома, що не потребує доказів. Існують офіційні черги на житло у місті, але вони вкрай повільно рухаються. Однак окремим пільговим категоріям населення все ж є на що сподіватись. Наприклад, державні субвенції регулярно надходять для учасників бойових дій та ветеранів АТО, а нині Бровари отримали державну субвенцію на купівлю житла для дітей-сиріт в розмірі 3 млн.грн.

Аби справедливо розподілити ці кошти, визначити можливу кількість квартир та розмір допомоги для кожного, у Броварській міській раді зібрали Комісію на чолі з заступником міського голови, Ларисою Виноградовою.

Щоб сума компенсації покривала більше людей, комісія використала середньо ринкову вартість вторинного житла, розрахункову ціну якого заклали на рівні 11,8 тис.грн./м². В результаті отриману субвенцію змогли розподілити на 7 чоловік (площа житла склала 31 м²), яких обрали згідно існуючої черги дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Відповідно пропозицій та протоколу комісії, виконкомом від 19-го листопада затверджено Рішення, за яким визначені діти-сироти отримають на рахунок відповідні кошти і зможуть придбати собі житло.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ