Управляючі компанії замість ЖЕК-ів. Конкурс призначено на грудень

У відповідності до нового житлово-комунального законодавства, всім багатоповерховим житловим будинкам, що досі не підписали договорів з управляючими компаніями та не створили ОСББ, управляючу компанію визначить міська влада. Про це говорили та попереджали весь рік, і ось воно сталось!

 

Сьогодні, рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради, затверджено порядок проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків. Його проект подали до розгляду Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту. Вони займались підготовкою всієї конкурсної документації та призначені відповідальними за проведення даного конкурсу в Броварах.

У конкурсі по обслуговуванню  можуть приймати участь існуючі комунальні підприємства ЖЕК-и, приватні підприємства, товариства, чи фізичні особи, якщо вони відповідають зазначеним умовами конкурсу критеріям, як то: можуть забезпечити надання якісних послуг (відповідно діючим законодавчо-нормативним документам), мають відповідну матеріально-технічну базу та кваліфікований персонал для надання цих послуг.

Конкурс пройде в кілька етапів. Перший етап – огляд об’єктів конкурсу – відбудеться з 25 по 28 листопада. На першому етапі у потенційних учасників є можливість ознайомитись зі станом  будинків, що подані на обслуговування та визначитись з об’єктом конкурсу. Весь перелік адрес будинків, що приймають участь у конкурсі та коротка інформація про їх технічні характеристики,  подано в конкурсній документації.

Другий етап – подача конкурсних пропозицій. Їх прийматимуть в Управлінні БЖКГІТ, за адресою м.Бровари, бул. Незалежності, 4А, каб.8. Кінцевий термін подання – через 30 діб після офіційного проголошення конкурсу.

Третій етап – розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями та їх оцінка – відбудеться 23 та 24 грудня, у залі засідань Броварської міської ради, за адресою м.Бровари, вул.Гагаріна, 15, каб.204.

Для всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі, нагадуємо, що огляд житлових будинків відбудеться вже наступного тижня, а всю конкурсну документацію з переліком об’єктів можна знайти на офіційному сайті БМР www.brovary-rada.gov.ua або в Управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту (бул. Незалежності, 4А, каб.8). Поспішайте прийняти участь у конкурсі управляючих компаній, і нехай обслуговування наших будинків стане кращим і якіснішим з появою нових управителів! 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 13 грудня 2019, 12:02
П’ятниця, 06 грудня 2019, 10:15
Вівторок, 26 листопада 2019, 14:51
Середа, 20 листопада 2019, 10:25
П’ятниця, 08 листопада 2019, 09:23

Останні статті

П’ятниця, 13 грудня 2019, 12:02
П’ятниця, 06 грудня 2019, 10:15

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ