БРОВАРИ +26
НБУ USD 28.27

Конкурс «Іграшка твого міста»

Чи хотіла б ваша дитина аби її малюнок «зійшов» з аркушу паперу? аби він став прототипом для новорічної іграшки? – якщо так, то тоді поспішайте приймати участь у конкурсі «Іграшка твого міста 2020»!

Броварський відділ культури оголосив цей конкурс малюнків для дітей від 6 до 17-ти років, і перший відбірковий етап завершиться вже на цьому тижні, 15-го листопада.

Kulya 1

В чому суть конкурсу? Юним художникам пропонують намалювати новорічну іграшку у формі кулі – і це єдина умова. Аркуші можуть бути довільного формату, малювати можна будь-чим: фарби, олівці, фломастери, крім того це можуть бути роботи виконані на графічному планшеті. Кількість заявок (малюнків) теж необмежена, але кожна нова робота має бути на окремому аркуші. А далі заповнюєте заявку про участь за посиланням  (та додаєте малюнки в електронному вигляді), або подаєте конкурсні роботи разом з анкетою учасника особисто, в МКЦ «Прометей» (вул. Незалежності 4, другий поверх).

Kulya 2

4 дні журі буде розглядати та оцінювати роботи, а остаточний вибір переможців виконають підприємці Броварщини. Вони відберуть на другий тур малюнки, за якими виконають новорічні іграшки – «нулі» для цифри «2020» (діаметр кожної кулі приблизно 70см). Другий тур конкурсу розпочнеться 19-го листопада, та триватиме місяць. Саме під свято Святого Миколая на майданчику біля МКЦ «Прометей» планують встановити величезні цифри 2020, в яких замість «нулів» будуть інстальовані іграшки, виготовлені за ескізами дітей.

Kulya 3

Після інсталяції, іграшки-фіналісти приймуть участь у відкритому голосуванні на сторінці Фейсбук Відділу Культури, або InfoBroPlatforma. Іграшка, що набере найбільшу кількість «лайків» стане переможцем конкурсу, та отримає нагороду під час Різдвяного концерту на головній сцені міста, який відбудеться 7 січня в парку «Перемога».

Kulya 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ