БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Броваритепловодоканал: підвали під контроль

Після старту опалювального сезону і чисельних аварійних виїздів, працівники КП «Броваритепловодоенергія» неодноразово зіштовхувались з проблемою доступу до підвалів житлових будинків. Аварійна приїжджала за викликом, але не могла потрапити у підвал, через відсутність ключів до нього та відсутність інформації у кого вони перебувають.

Цю проблему озвучувала директор підприємства, Оксана Краснощок, ще минулого тижня на нараді з міським головою Ігорем Сапожко. Крім обмеженого доступу для аварійних бригад, ще однією складністю є доступ й самостійне регулювання рівня опалення людьми, що не є фахівцями у сфері тепло- та водопостачання. Оптимальним виходом з даної ситуації мають стати нові замки на всі підвали у місті, які закуповує КП «Броваритепловодоенергія».

«Ми хочемо застерегти систему опалення від розбалансування та гарантувати броварчанам своєчасне надання допомоги у аварійних ситуаціях, особливо під час опалювального сезону. Тому всі ключі будуть знаходитись у нас, в одного хазяїна. Зняття показників з лічильників здійснюватимуться обов’язково у присутності представника будинку, але контроль за регулюванням ми лишаємо за собою. Наше підприємство несе відповідальність за теплопостачання для всього міста, тож ми маємо контролювати весь процес і застерігати від стороннього втручання», - сказала Оксана Краснощок на оперативній нараді Броварської міської ради.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ